20 lat, 20 dni, 20 nagród w Bet-at-home

20 rocznicę powstania w casino Bet-at-homeBet-at-home świętuje właśnie 20 rocznicę powstania swojej działalności. To jedno z najdłużej działających kasyn internetowych tego rodzaju na świecie. Nic zatem dziwnego, że marka pokusiła się o wysokiej jakości bonus, za sprawą którego przez dwadzieścia kolejnych dni nagradzani będą wszyscy użytkownicy tejże firmy.

Abstrahując zatem od okresu świątecznego czeka na was nie lada gratka. Inna sprawa, że już wkrótce wydanych zostanie 20 000€ premii, które zostanie rozlosowane pomiędzy wszystkich aktywnych graczy. Należycie do tego grona? A może nadal nie macie konta na stronie? Nic straconego, w takim przypadku wystarczy się zarejestrować poprzez formularz zawarty na witrynie. To zaledwie minuta waszego czasu, dająca jednocześnie ogrom możliwości. Oferta jest ważna od 01.12.2019 (godzina 00:00 CET) do 20.12.2019 (godzina 23:59 CET). Losowanie nagród nastąpi dzień po zakończeniu całego wydarzenia. Kto zgarnie główne danie, kwestia nie jest jeszcze oczywiście wiadoma. Ważne jest jednak to, by zalogować się na swoje konto i zaznaczyć swoją aktywność. Bet-at-home dodaje do tego kilka istotnych punktów regulaminowych, które niejako określają  wszelkie warunki i zasady panujące w przedsięwzięciu. Dowiecie się dla przykładu, że udział w akcji daje kasynu jednoczesne prawo do publikowania waszego imienia i nazwiska, co dodatkowo będzie tu okraszone terminami. Dla przykładu sama nagroda będzie ważna przez siedem kolejnych dni. Po tym czasie, jeśli jej nie wykorzystacie, automatycznie przepadnie.

Regulamin to jedno, ale dobra zabawa to jeszcze co innego. Z okazji 20-lecia bet-at-home przygotowało dodatkowe zakłady i znacznie więcej możliwości. W razie pytań i uwag możecie je kierować do obsługi, która dostępna jest przez całą dobę na stronie.


Najnowsze promocje w kasynie