13 Powodów dlaczego warto grać w blackjacka online

Zagraj w blackjacka onlineZastanawiacie się nad tym, jak grać w blackjacka online? Czy lepiej pojawić się w kasynie internetowym czy zostać w domu? Odpowiedzi na to pytanie mogą być różne. Niektórzy preferują kontakt bezpośredni, inni oczekują zupełnie czego innego. My mamy dla was jednak 13 powodów, dla których warto grać w sieci, zamiast jechać często kilkadziesiąt kilometrów do drogiego lokalu.

Naturalnie jest to wersja w pełni subiektywna, jednakże podane tu argumenty cenione są na całym świecie. Nie jesteśmy bowiem jedyni, którzy wybierają rozwiązanie właśnie z tej kategorii. Przekonajcie się również i wy, jakie są powody, które mogą was przekonać do gry sieciowej. Co za tym w ogóle stoi?

 1. Graj całkowicie za darmo

Sposobność gry za friko jest tu szalenie ważne. Musicie przecież wziąć pod uwagę, że nie każdy chce wydawać pieniądze ani też nie szkolił się wcześniej i jego wiedza na temat gier jest po prostu niska. Blackjack online nie jest co prawda wymagający pod kątem reguł, jednakże tylko w sieci otrzymacie sposobność do gry demo, gdzie wasza rywalizacja nie wiąże się z żadnym nakładem kosztów z waszej strony. Nie ma tu także limitów czasu ani żetonów, możecie próbować tak dużo, jak tylko będziecie chcieli.

 1. Graj z domu

To argument poruszony niejako we wstępie. Często trzeba się przejechać kawałek drogi, a do tego należycie ubrać. Stawki też się różnią. Trzeba działać szybko, skupiać się. Gra z domu może wyglądać na zasadzie – nie ruszam się z łóżka. To wygodne rozwiązanie, które nie wymaga od użytkownika zbyt wiele, a technologia z trybu na żywo pozwoli wam tak czy inaczej zobaczyć prawdziwego krupiera i przeżywać to LIVE.

 1. Znajdź w sieci najlepsze gry

Kasyna stacjonarne udostępniają nam zwykle jeden stół i jedne zasady. W przypadku gry sieciowej możecie liczyć na odrębne stoły przy różnych kategoriach, a także z możliwościami, które zmieniają sytuację statystyczną wobec granych zakładów. Możecie zatem grać z większą szansą na wygraną, dla przykładu gdy stół jest typu: Single dech. Przy pomysłach jak early surrender against a 10 lub blackjack pays 6:5, zapewnicie sobie swoistą przewagę – lub stronę – co pozwoli wam po prostu legalnie, w zgodzie z regulaminem, kombinować.

 1. Graj na żywo również w sieci

Wspomnieliśmy o tym w pkt. 2. Technologia mocno ruszyła do przodu, dzięki czemu gra z prawdziwym krupierem w kasynie na żywo jest już możliwa. Komunikacja audio wizualna stoi tu na poziomie HD i widzicie każdy ruch prowadzącego. Wy z kolei macie do dyspozycji czat na żywo, dzięki któremu w razie czego zadacie odpowiednie pytanie, bez konieczności rozmowy klasycznej, której czasem po prostu się wam nie chce. System live jest bardzo prosty i opiera się na stole, który możecie testować za darmo, co odnosi się z kolei do pkt. 1.

 1. Zbieraj bonusy i status VIP

Jedna z głównych różnic jest taka, że w kasynach internetowych otrzymywać będziecie bonusy na swoją grę. Wystarczy założyć konto, by zyskać dodatkowe doładowanie czy nawet darmowe próby. W kasynach stacjonarnych nie jest to możliwe. Przykładowe plusy to np. bonus powitalny, gdzie sięgniecie po 100% więcej do wskazanej kwoty. Przy 100€, sięgniecie już po 200€, a to przecież znacznie większe możliwości. Część dodatków jest odnawialna, a do tego dochodzą statusy VIP, program lojalnościowy, cashback czy np. turnieje i loterie. Same plusy, przy jedynie minusach z drugiej strony – w kasynie naziemnym.

 1. Graj mobilnie

Za próby zmian stołów lub położenie się na podłodze, zapewne byś został wyrzucony z lokalu, prawda? W sieci z kolei możecie robić praktycznie co tylko się wam podoba – oczywiście w zgodzie z regulaminem. Można także grać mobilnie, przy użyciu dowolnego urządzenia z systemem iOS, Windows czy Android. Od czasu do czasu ściągniecie aplikację, czasem zagracie po prostu przez stronę. Nie ma do tego potrzeby dodatkowych opłat, a wykorzystacie też blackjacka live. Jest to zatem fajne, proste urozmaicenie waszej gry, szczególnie gdy jesteście w podróży.

 1. Graj w warianty niedostępne offline

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, zwykle kasyna udostępniają 1-2 stoły przy których trzeba grać. Oznacza to, że blackjack może się zwyczajnie znudzić. Jeśli interesują was dodatkowe warianty, a wbrew pozorom jest ich dużo, wystarczy spróbować. Podajemy kilka przykładów, które znajdziecie w sieci i które widoczne są w dziesiątkach znanych nam kasyn: Atlantic City Blackjack, Double Exposure Blackjack, Spanish 21, Pontoon, Blackjack Switch, Vegas Strip Blackjack, European Blackjack, Perfect Pairs i wiele innych. Szkoda by było ich nie poznać!

 1. Zmieniaj dowolnie kasyna

W lokalu stacjonarnym jest ten problem, że jego zmiana jest właściwie niemożliwa. Kolejny punkt to co najmniej kilka kilometrów jazdy, a często znacznie więcej. W przypadku gry sieciowej możecie zmieniać punkty dowolnie i w każdej chwili, bez żadnych ograniczeń. Rejestracja jest darmowa na każdej ze stron, podobnie jak i utrzymanie konta. Jeśli zatem chcecie zmienić scenerię lub skorzystać z dodatkowych bonusów, wystarczy kilka kliknięć. Nie zmęczycie się, a zrobicie co tylko chcecie. Proste, prawda?

 1. Graj na wielu stołach jednocześnie

Niektóre kasyna tego zabraniają, aczkolwiek gra przy wielu stołach jest obecnie całkowicie standardowa. Dlatego też warto korzystać i próbować swoich sił np. przy czterech otwartych ekranach. Zasady blackjacka są proste, a dodatkowo w sieci nikt nie będzie was pośpieszał. Jeśli zatem szybko liczycie i znacie odpowiednio reguły gry, możecie próbować, co oczywiście zwiększy wasze szanse na duże wygrane we wskazanym czasie. W lokalu stacjonarnym nigdy nie będzie to możliwe.

 1. Socjalizacja nie jest wymagana

Niektóre osoby jadą do kasyna aby móc sobie pogadać. Inne chcą się odstresować po ciężkim dniu i nie mają zamiaru z nikim się widzieć, czy tym bardziej – rozmawiać. Dla takich właśnie osób gra w sieci jest perfekcyjna. Możecie składać zakłady w dowolnej chwili, leżąc, pijąc, bawiąc się z dzieckiem. Blackjack online nie wymaga od was żadnego kontaktu, nawet w trybie na żywo. Wystarczy postawienie zakładu. Tym samym – nie ma tu obowiązku rozmów, co akurat świetnie się sprawdzi.

 1. Korzystaj ze strategii blackjacka

W sieci znajdziecie dziesiątki strategii nakierowanych na blackjacka i inne gry stołowe. Wiele z nich wymaga odpowiednich treningów i szkolenia. Za sprawą gry sieciowej nie tylko możecie je przyswajać bez pośpiechu (nie ma limitów na rundę), ale też zmieniać. Wiele z taktyk znajdziecie na naszej stronie, ale prawda jest taka, że wystarczy otworzyć Google i sprawdzić popularne hasło jak właśnie „strategia blackjack”. Dzięki temu nabędziecie ogromnego doświadczenia, co przecież możecie łączyć z trybem gry darmowej, która nie wymaga rejestracji ani wkładu własnego. Brzmi dobrze!

 1. Nie śpiesz się

Gdy gracie w kasynie stacjonarnym, bardzo rzadko jest tak, że przy stole siedzi tylko jedna osoba – wy. Często jest to paru klientów. Z tego też powodu ciąży na was pewnego rodzaju presja, trzeba działać szybko, to z kolei wpływa na niepotrzebny stres, którego przecież chcemy uniknąć. Mogą się też pojawić osoby, które będą do nas próbowały zagadać, przedstawić strategię, zmylić z tropu. Krupier również stoi tam nie bez powodu. Jeśli zatem cenicie sobie rozwiązania spokojne, wystarczy zagrać online. Tu czas stoi po waszej stronie. Podejmujecie decyzję w sekundy? W porządku. Potrzebujecie do tego minut? Nie ma sprawy!

 1. Graj za niskie stawki

W lokalu naziemnym stawki przekuwane są często na żetony. W takim przypadku gra się zwykle za ok. 3$ za jedno rozdanie. Biorąc pod uwagę, że będziecie w stanie zagrać nawet do 80-90 rozdań w ciągu godziny, przegrać można ok. 250$. To oczywiście założenie na podstawie którego wszystko się przegrywa, co raczej nie jest możliwe. W przypadku gry sieciowej pomoże wam natomiast niska stawka, często wyceniana nawet na poziomie niższym niż 1$. Dzięki temu zabawa będzie dłuższa, pewniejsza.

Jak zatem widzicie, rozwiązań jest dużo i wszystkie te porady mogą się wam przydać. Z drugiej strony, wymieniać można i dalej, od właśnie elastyczności stawek po sposobność do wygrywania dodatkowych nagród w turniejach, gdzie często czekają nawet ekskluzywne wycieczki.